KOMPOZITNÉ
ROŠTY

Nekorodujúce, ľahké, pevné, odolné, flexibilné, nevodivé.

/

kompozitné rošty

Možnosti využitia

POZEMNÉ A INŽINIERSKE STAVITEĽSTVO: Zosilnenie betónových konštrukcií, vystuženie betónových, stenových, sendvičových panelov. Zosilnenie betónových podláh stien, oporných múrov a pod. Posilnenie a odľahčenie monolitických a konštrukčných prvkov. Ideálne pri aplikácii podlahových kúrení - materiálovo ani tvarovo nereaguje na tepelné zmeny.

POĽNOHOSPODÁRSKE STAVBY: Kvôli odolnosti voči močovine a alkalickému prostrediu je použitie kompozitnej siete ideálne pre všetky typy poľnohospodárskych stavieb v sektore živocíšnej výroby.

PRIEMYSELNÁ VÝSTAVBA: Kvôli svojej 100 % odolnosti voči korózii je vhodná na použitie vo všetkých typoch vodných stavieb, všade kde je potrebné zosilnenie betónov ako aj pri pozemnom staviteľstve. Výrobne potravinárskeho charakteru s vysokou vlhkosťou.

DOPRAVNÉ STAVITEĽSTVO: Vystuženie a spevnenie cestných a železničných svahov. Vystuženie a spevnenie akýchkoľvek plôch. Oplotenie a nekorodujúce zábrany. Schodiskové systémy. Mosty, lávky, prechody...

E-SHOP

Radi by sme vám ponúkli náš sortiment produktov. Špecializujeme sa na kompozitné riešenia pre Vaše stavby. Jednak sú to kompozitné výstuže, kompozitné kari siete, ale aj výroba, dodávka a montáž kompozitných zábradlí, roštov, schodísk, lávok, rebríkov. Ďalej sú to aj iné produkty k realizácii vašich stavieb, hlavne v oblasti výstuží, armovania, dištancií a pod. Strmienka bez potreby viazania drôtom, dištančné podložky horizontálne aj vertikálne pre presnú betonáž vašich armatúr, plastové trávnikové obrubníky, Pevne dúfame, že naše produkty vás zaujmú a stanete sa našimi stálymi zákazníkmi. Kvalita nášho tovaru, inovatívnosť našich produktov a samozrejme bezkonkurenčné ceny spolu so špičkovým servisom sú zárukou vašej spokojnosti. 
Vstup do e-shopu:
Pre slovenských zákazníkov
Pre českých zákazníkov

KONTAKT

Kde nás nájdete