DIŠTANČNÉ
k PODLOŽKY

Zásadným spôsobom šetria čas, fyzicky náročnú prácu.
Rýchla, ľahká a jednoduchá montáž.

/

Dištančné podložky

DÔLEŽITÝ POMOCNÍK PRE SPRÁVNU
A PRESNÚ BETONÁŽ VAŠICH ARMATÚR

Malým ale veľmi významným prínosom pre vašu stavbu je použitie dištančných podložiek. Tieto sú dnes už nevyhnutnou súčasťou uloženia armovacej konštrukcie do debnenia. Presne vymedzujú vzdialenosť medzi debnením resp. iným podkladom, a armovacou konštrukciou. V dôsledku toho zabezpečia nielen stabilitu armovacích konštrukcií, ale aj kvalitu betonáže, nakoľko sa betón presne dostane pod armovaciu konštrukciu v stanovenej hrúbke!

hlavné výhody

dištančných podložiek
 • Stabilita konštrukcie
 • Presná hrúbka aplikovaného betónu, na každom mieste
 • Rôzne varianty podložiek v závislosti od podložia
 • Variabilita podložiek-jeden typ, viac možnosti nastavenia hrúbky betónu.
 • Jednoduchá aplikácia
 • Presné označenie
 • Žiadna korózia
 • Unikátna konštrukcia zabezpečujúca malý styk s podložím ,ale veľkú stabilitu.

 • produkty

  typy dištančných podložiek

  Dištančné podložky ponúkame ako na horizontálne, tak aj na vertikálne použitie. Veľkou výhodou našich díštančných podložiek je, že sú univerzálne - to znamená, že jeden typ podložky môže poskytnúť až štyri výšky krytia - čo je vlastne vzdialenosť medzi debnenim a armatúrou. Výška krytia sa mení len jednoduchým pootočením podložky. Podložky sa delia aj podľa podkladu na aký sa aplikujú, či sa jedná o pevný podklad - debnenie, alebo vratký podklad napr. štrkové lôžko, podľa toho sú potom aj konštrukčne prispôsobené.

  Prehľad

  typov dištančných podložiek

  Typy B

  Horizontálne použitie, pevný podklad, výška krytia od 15 do 50 mm.

  Typy C

  Horizontálne použitie, vratký podklad, výška krytia od 25 do 60 mm.

  Typy G

  Vertikálne použitie, výška krytia od 20 do 50 mm.

  E-SHOP

  Radi by sme vám ponúkli náš sortiment produktov. Špecializujeme sa na kompozitné riešenia pre Vaše stavby. Jednak sú to kompozitné výstuže, kompozitné kari siete, ale aj výroba, dodávka a montáž kompozitných zábradlí, roštov, schodísk, lávok, rebríkov. Ďalej sú to aj iné produkty k realizácii vašich stavieb, hlavne v oblasti výstuží, armovania, dištancií a pod. Strmienka bez potreby viazania drôtom, dištančné podložky horizontálne aj vertikálne pre presnú betonáž vašich armatúr, plastové trávnikové obrubníky, Pevne dúfame, že naše produkty vás zaujmú a stanete sa našimi stálymi zákazníkmi. Kvalita nášho tovaru, inovatívnosť našich produktov a samozrejme bezkonkurenčné ceny spolu so špičkovým servisom sú zárukou vašej spokojnosti. 
  Vstup do e-shopu:
  Pre slovenských zákazníkov
  Pre českých zákazníkov

  KONTAKT

  Kde nás nájdete